Elektrorolki

elektrorolki


Rolki z umieszczonym wewnątrz silnikiem jedno lub trójfazowym to jedna z typowych form napędu przenośników taśmowych oraz rolkowych stosowanych w zakładach przemysłowych i nie tylko. Z tego typu rozwiązaniem spotykamy się każdego dnia np. robiąc zakupy w markecie lub większym osiedlowym sklepie tak gdzie towar przesuwany jest na taśmie. Napęd w boksie kasowym odbywa się za pomocą elektro – rolki umieszczonej w urządzeniu.

Niewątpliwą zaletą elektro-rolek jest mały rozmiar oraz bezproblemowa praca. Elektor rolki marki Rollex sprawdzają się w najtrudniejszych zastosowaniach. Sterownie elektrorolką odbywa się podobnie jak zwykłego silnika elektrycznego np za pomocą falownika umieszczonego w szafie sterującej przenośnika.

KATALOG ELEKTROROLEK

 


Elektrorolki typ 840-50.

Jedna z najmniejszych średnic elektro – rolek, Możemy wykonać i dostarczyć rolkę z silnikiem wyposażona w powłokę z mieszanki gumowej. Rolka z płaszczem z elastycznego tworzywa sztucznego jest dedykowana do przeniesienia napędu na transporter taśmowy. Moc i charakterystykę rolki dopieramy do warunków pracy i przeznaczenia elektrobębnów.

elektro rolka

 


Rodzaje osi w rolkach napędowych Rollex Systems.

Standardowo nasze elektrobębny wyposażamy w osie sześciokątne (heksagonalne) na sprężynie. Jest to jeden za najczęściej stosowanych rodzajów zakończeń osi w rolkach. Tego typu zakończenie osi elektrorolki łączy ze sobą dwie zasadnicze cech: łatwość montażu w urządzeniu oraz skuteczne mocowanie umożliwiające prace elektrobębna.

oś w elektro rolce

 


Elektrorolka Rollex System średnica ø 89 mm.

Elektrorolko – elektro – bębny głównie są stosowane do napędu transporterów taśmowych przenoszących większe obciążenia lub w tych urządzeniach transportu bliskiego gdzie są stosowane elastyczne lub modułowe taśmy transportowe. Parametry takie jak moc silnika jego prędkość dobierana jest indywidualnie podobnie rzecz się ma z długościami roboczymi oraz do zabudowy oferowanych elektrobebnów marki Rollex Systems.

elektrorolka rollex

 


Elektrorolka ø 89 mm, z podwójnym kołem zębatym Rollex Systems.

Elektro – rolka ø89 mm z podwójnym kołem zębatym są najczęściej stosowane do napędzania innych rolek pracujących w transporterach – podajnikach rolkowych. Rolki są składane na zamówienie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika tego typu komponentów maszyn. Elektrobębny marki Rollex Systems łatwo dają się sterować za pomocą falowników dowolnej marki lub falownikiem firmy Rollex.

 

elektrorolka rollex podwójnym kołem zębatym


PEŁNA WERSJA KATALOGU Z NASZYMI PRODUKTAMI

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Jesteśmy częścią grupy B2B-Europe.pl – razem możemy więcej.

NIP 782-253-59-95, REGON 301878860

https://b2b-europe.pl/